صفحه نخستسراسریشهرستانیفرهنگ ، ادب و هنر تالشگفتگوگزارشمقالاتارسالی های شماارسال نظرات و مطالبپیوند ها
کد خبر : 13931007200752     |     زمان انتشار : 1393-10-07 20:07:52     |     سرویس خبری : مقالات

سخنی کوتاه و صریح با محمود شکری نماینده تالش ماسال رضوانشهر

پایگاه خبری تحلیلی تالش نیوز به نقل از تدبیر شرق:چه بسیار نماینده ها ی اصولگرا بودند که بعد از تغییر دولت سعی در اعلام حمایت خود از دولت اعتدال کردند تا حداقل بقای خودشان را برای دوره اتی انتخابات مجلس تضمین کنند .

تدبيرشرق // چه بسیار نماینده ها ی اصولگرا بودند که بعد از تغییر دولت سعی در اعلام حمایت خود از دولت اعتدال کردند تا حداقل بقای خودشان را برای دوره اتی انتخابات مجلس تضمین کنند . جناب محمود شکری نماینده پرتلاش تالش بزرگ تاکنون نه تنها از خود هیچ گونه علاقه و حمایتی نسبت به جریان اعتدالی نشان نداده اند بلکه بعد از گذشت یک سال و نیم از عمر اعتدالیون هر روز بر طبل اختلاف با دولت و عوامل دولت اعتدال در شهرستان و استان میکوبند .

اخیرا وی ، در شدید اللحن ترین سخنان ممکن خطاب به فرماندار تالش جناب فتح اللهی نسبت به انتصاب ( منتظری ) رییس کمیته فرهنگیان ستاد انتخاباتی اقای روحانی در شهرستان تالش به عنوان رئیس جدید اداره ی اموزش و پرورش، موضع گرفته و ایشان را با استدلال هایی عجیب ( با این مضمون که ایشان در زمان جنگ در جبهه حضور نداشتد و خانواده ی شهدا از این بابت به ما گلایه مندند ) فاقد صلاحیت این سمت دانسته اند و حتی در سخنرانی اخیر خود که هم اکنون نقل هر محفلی شده است ، به صورت علنی در حضور جمع کثیری از عزاداران امام رضا ( ع ) پشت تریبون مسجد فرماندار پر تلاش شهرستان تالش را مورد خطاب قرار داده و ایشان را تهدید به عزل از خدمت از طریق مراتب فوق کرده اند .

حال اینکه اقای شکری چه عداوتی با جریان دولت در سطح شهرستان دارد برای مردم جای سوال است .!!!

البته این ادبیات اقای شکری چندان برای مردم غریب نیست چرا که ایشان در طول دوران خدمتشان تاکنون سعی نموده اند هر فرصتی را غنیمت شمرده و بدون ارایه مستندات به زعم خود دست به افشاگری بزنند مبنی بر اینکه ، ای مردم باند قدرت خوردند و بردند چنان که گویی این شهر و این حوزه ی انتخابیه زیر نظر هیچ دستگاه نظارتی ای تاکنون نبوده است .

ادبیات به کار گرفته شده از سوی جناب شکری یاداور ادبیات نه چندان خوشایند و بگم بگم دولت سابق است .

این در حالیست که ادبیات بگم بگم هم اکنون به ادبیات و گفتمان احترام و مذاکره و قانون مداری تبدیل شده است .

اگر به حدود سه سال پیش یعنی روزهای اغازین خدمت محمود شکری در قبای نمایندگی مردم فرهیخته ی حوزه ی تالش بزرگ باز گردیم خواهیم دید که ایشان از ابتدا نیز با تعامل و مذاکره قرابتی چندانی نداشته اند و هم اکنون نیز همین نقیضه باعث شده است تا متاستفانه انتخابات زود هنگامی را در حوزه ی تالش ماسال رضوانشهر شاهد باشیم و دوستان دیروزش که دستش را به گفته ی او برای مبارزه با ظلم و فساد و خفقان‌ بالا بردند و با وی بیعت کردند هم اکنون هر روز چوب لای چرخ دوران خدمتش میکنند و انرژی فراوانی را از وی میگیرند.

حال اتفاقات نه چندان خوشایند اخیر بهانه ای شد تا چند کلامی را قلم در دست بگیریم و با جناب اقای شکری از این طریق از درد ها بگوییم چرا که تلاش ما و دوستان ما برای کمک به اقای شکری در برقراری ارتباطی دیالوگ وار تاکنون نتیجه نداده است ....

جناب اقای شکری ، اینکه فرمانداری را که در لحظات اخر انتخابات دوره ی گذشته از جنابعالی حمایت کرد و سهم بسزایی در پیروزی شما ایفا نمود و پس از نشستن بر مسند فرمانداری تالش رونقی دیگر به شهر و خدمات شما بخشید ، خطاب قرار داده اید ( اگر فلانی را ور ندارید تو را ور میدارم همانطور که تو را اورده ام) ایا یاداور تکبرو قدرت نمایی ای و پا فراتر گذاشتن از امر نظارتی ای نیست که جنابعالی پشت تریبون انتخاباتی خود به مردم قول مبارزه با ان را داده بودید ؟

جناب اقای شکری انقدر در انتصابات کوچک و بزرگ حوزه ی انتخابیه شما اتفاقاتی ناخوشایندی رقم میخورد که بازگو شدن صحبت های اخیر شما نسبت به انتصاب شخصی که مورد تایید عوامل دولت بوده است ، این اطمینان خاطر را ایجاد میکند که گویی در حوزه ی انتخابیه شما همگان از سر شایستگی بر مسند هستند و تنها با ممانعت از این انتصاب به مدینه فاضله خواهیم رسید .

جناب شکری شما را ارجاع میدهم به انتصاب چند عضو پروازی جدید در هیئت مدیره یکی از بنگاههای بزرگ اقتصادی منطقه که اتفاقا بر جای دو تن از فرهیختگان بومی و از قضا یاران غار شما تکیه زده اند .

جناب اقای شکری این که جنابعالی زحمات و سختی های فراوانی را در دوران خدمتتان متحمل شده اید و با پاک دستی در خدمت مردم بوده اید در ان شکی نیست .

این ویژگی بارز شما تا بدان حد عیان و اشکار بوده که حتی رقبای احتمالی شما در انتخابات پیش رو، که با بی تفاوتی محض از نام انها در انتخابات گذشته عبور کردید، به این ویژگی شما و ارامش نسبی موجود در جامعه ، معترفند .

جناب اقای شکری به نظرتان وقت ان نرسیده که بعد از گذشت حدود سه سال از دوران خدمتتان اندکی با مردم به گفتگو بنشینید و مقداری از سنگینی بار بر دوش خود را بکاهید ؟

جناب شکری اینکه در زمان شما قلم ها بی هیچ ترسی در ارامش کامل روان تر مینویسند در ان شکی نیست ، بهتر نیست هم اکنون روحیه تعامل و مذاکره با اهل قلم را گسترش دهید و مردم را از دیدن سی دی های به نسبت تبلیغاتی تان معاف کنید ؟

جناب شکری همگان به یاد دارند در ابتدای انتصاب اقای گلریز به سمت مدیر عاملی کارخانه ی چوکا چه بوق و کرنایی به راه افتاد و چه قول هایی مبنی بر جذب ۲۰۰۰ نفر به جوانان منطقه داده شد و جالب تر اینکه بعد از دو سال در سکوت خبری شخصی که قرار بود منجی پایان دادن به بیکاری جوانان باشد از صندلی مدیریت با جدیت و پیگیری شما با اتهاماتی عجیب ،عزل شد !!!

اقای شکری ایا زمان ان نرسیده که بدون قضاوت عجولانه و پیش فرض اینکه فلان رسانه منصوب به فلان شخص و گروه است با مردم به گفتگو بنشینید و از بیشمار سوال های موجود در ذهن مردم پرده بردارید ؟

جناب اقای شکری فرض را بر این میگیریم که طبق گفته ی شما مه و خورشید و فلک به همراه تمام و رسانه های معاند با شما در کارند تا از سرعت ارائه خدمات شما بکاهند !!!!

جناب اقای شکری به امار گفتگو و امر اطلاع رسانی خودتان در خبرگزاری خانه ملت در مقایسه با سایر نمایندگان گیلان توجه ای کرده اید ؟

جناب اقای شکری اگر خاطرتان باشد همین عدم روحیه تعامل شما با رسانه ها و استفاده نادرست از برخی تریبون ها برای گفتگو با مردم باعث شد برخی از رسانه های زرد در اوایل دوران خدمتتان بعد از مشاجره شما با مدیرکل منابع طبیعی استان تیتر بزنند : سیلی شکری بر گوش طبیعت !!!!!!

به پایان رسید این دفتر             حکایت همچنان باقیست

امیدواریم جناب شکری در ادامه خدمت به شهر و استان و کشورمان موفق باشند و روزنه های بصیرت را بیش از بیش بگشایند .

 

رامیز دانشور

گزارش تصویری این خبر

اشتراک در 100 درجه اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter ارسال ایمیل به دوستان در Gmail اضافه کردن به Google Bookmarks اضافه کردن به Google Reader ارسال ایمیل به دوستان در یاهو

نظرات خوانندگان
نظرات هیچ نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن نظر : *
کد امنیتی : *

سراسری
حسن روحانی:
آرمان ما به سانتریفیوژ وصل نیست / سر میز مذاکره نه آنها و نه ما راجع به آرمان و اصول بحث نمی‌کنیم / کشور با انزوا نمی‌تواند رشد مستمر داشته باشد/ برای مسائل مهم همه‌پرسی بگذاریم
فایننشال تایمز:
زنگ خطر به صدا درآمد، رواج بی سابقه مواد مخدر در میان زنان جوان ایرانی
خبر «انتخاب» قطعي است/ به جز جلیلی، شهردار قم را هم به عنوان رقیب لاریجانی پیشنهاد داده اند/ عناد جبهه پایداری با لاریجانی ، مربوط به امروز نیست
ماجرای تصاویر خاص روی تی‌شرت‌های ٤٠‌هزارتومانی
سعید جلیلی رقیب لاریجانی در قم می شود؟
محمدرضا عارف مطرح کرد:
احتمال ارائه لیست مشترک توسط اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدل
واکنش ها به بازگشت «انتخاب» پس از 90 روز (2) ؛
ابطحی: «انتخاب» همیشه جزء لیست فیوریت (Favorite) من بوده / دولت باید طرفدار آزادی اندیشه و بیان باشد، بخصوص «انتخاب» که سایت حامی دولت بود / بهترین دوست دولت، منتقدان منصف هستند
سیدحسن خمینی:
جامعه‌ای که آمادگی ظهور ندارد، هزاران مهدی(عج) هم در آن راهگشا نیست / اولین گام خوب بودن، کینه زدایی است
احمد توکلی:
گرفتن عکس خانم رقیب در تلویزیون توسط احمدی نژاد غیراخلاقی بود / درست ترین ایراد مهندس موسوی به احمدی نژاد، قانون شکنی او بود / هنگام تنفیذ خاتمی خیلی زور زدم که گریه نکنم
استیضاح وزیر آموزش و پرورش؛ به نام معلمان به کام دیگران؟
تبلیغات

"قابل توجه همشهریان عزیز:"
آزمایشگاه دکتر عزیز افشاری از ساختمان دکتر پورسیدیان در خیابان معین به ساختمان رضوانی در خیابان بوعلی جنب همان ساختمان قبلی منتقل شده است .
"فروش مغازه ومطب"
با بهترین موقعیت
یک باب مغازه تجاری به متراژ24متر ودو واحد آپارتمان به متراز 80متر با کاربری مطب با تمامی امتیازات ، واقع در خیابان امام ره کوچه پامچال به فروش می رسد. تماس 09111833998
"فروش ملک تجاری مسکونی"
یک قطعه زمین با کاربری تجاری ومسکونی با تماهی امتیازات ،دونبش با 13متر بر در خیابان اصلی به مساحت 200متر مربع واقع در بلوار پاییزان به فروش می رسد. تماس 09111833998
"فروش ملک مسکونی"
یک قطعه زمین به مساحت 1200متر مذبع با یک واحد خانه ویلایی با تمام امتیازات واقع در بلوار پاییزان فخیابان اصلی به فروش می رسد . تماس 09117585805
"فروش ویژه یک ملک تجاری در مرکز شهر تالش"
"اکازیون "
کاربری تجاری عرصه 90متر ،اعیان 200متر در دوطبقه با کلیه امتیازات تحویل فوری ،زیر قیمت بازار قابل معاوضه با آپارتمان وملک در تهران ،کرج ،قزوین تالش – خیابان امام ره روبروی قصر فرش رنجبر شماره تماس: 03622760780- 09131622675 - 09127371509نظر سنجی

شما به عنوان یک تالشی کدامیک از نشریات ومطبوعات تالش را می خوانید؟
کد امنیتی :
   مشاهده نتایج