صفحه نخستسراسریشهرستانیفرهنگ ، ادب و هنر تالشگفتگوگزارشمقالاتارسالی های شماارسال نظرات و مطالبپیوند ها
کد خبر : 13930325140204     |     زمان انتشار : 1393-03-25 14:02:04     |     سرویس خبری : اخبار شهرستانی

همایش حامیان دولت تدبیر و امید در تالش برگزار شد

پایگاه خبری تحلیلی تالش نیوز به نقل از ایرنا:آستارا ـ ایرنا ـ همایش حامیان دولت تدبیر و امید در سالروز پیروزی جریان اعتدال و تحولخواه در 24 خردادماه سال 92 ، با حضور اقشار مختلف مردم و مسوولان در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این همایش شنبه شب حامیان دولت تدبیر و امید به مناسبت سالروز پیروزی دکتر حسن روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، گرد هم آمدند و ضمن اجرای چند برنامه فرهنگی و هنری سالروز پیروزی گفتمان تدبیر و امید را جشن گرفتند .

در این همایش که فرماندار و جمعی از مسوولان ادارات و نهادهای شهرستان تالش نیز حضور داشتند ، رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته شهرستان تالش با تبریک سالروز حماسه 24 خرداد و تقدیر از حضور اقشار مختلف مردم در این همایش گفت : 24خرداد حماسه ای بود که مردم ایران با هوش و شعور سیاسی خود در تاریخ کشور به ثبت رساندند .

سیدجلال سیدمحمدی با اشاره به رفتار و گفتار دکتر روحانی رییس جمهوری منتخب مردم افزود : دکتر روحانی با رفتار و گفتار مودبانه خود فرهیختگی و گفتمان فاخر ایرانی را احیا کرد .

وی در ادامه با اشاره به برخی دستاوردهای دولت تدبیر و امید در 10 ماه گذشته بیان کرد : دولت در سیاست خارجی ، دیپلماسی ایرانی و روح دوستی ، صلح طلبی و پایبندی به حقوق هسته ای را اشاعه کرد و در بعد اقتصادی با کاستن از شتاب تورم ، ثباتی تقریبی را به ارمغان آورد و با اجرای طرح بیمه سلامت گام مهمی در کاستن از آلام و دردهای بیماران برداشت .

وی در ادامه با اشاره به امید افزایی دولت تدبیر و امید در جامعه ضمن افزایش اعتماد عمومی گفت : تجربه هشت سال گذشته نشان داده است که انقلاب اسلامی نیازمند نگاهی همه جانبه در ابعاد مختلف است نه یک نگاه بخشی و گزینشی و از این رو باید با حوصله و صبوری و استفاده از تمامی ظرفیت های موجود جامعه در راه توسعه همه جانبه کشور قدم برداریم .

سید محمدی اضافه کرد : ظرفیت بسیار بالای گفتمان اعتدال راه را برای استفاده از توان گروههای رقیب باز گذاشته و این ظرفیت می تواند از حضور تمام گروههای رقیب منطقی نه افراطی برای اعتلای نظام و پیشبرد امور استفاده کند .

وی همچنین با اشاره به این که خلق حماسه 24 خرداد حاصل تدبیر مقام معظم رهبری بود ، گفت : مقام معظم رهبری با بیانات خود در روز برگزاری انتخابات با اعلام این که رای ، حق الناس است ، حضور مردم در پای صندوقهای رای را شتاب بخشید و امیدواری ها را افزایش داد .

رییس ستاد جوانان دکتر حسن روحانی در شهرستان تالش نیز در این همایش گفت : دولت تلاش می کند مشکلات و بحران موجود که میراث گذشته است ، گام به گام بر طرف شود و در این راه نیازمند کمک و همراهی همه اقشار جامعه است .

امیر حسین آقاجانیان افزود : دولت در این مدت کوتاه با وجود مشکلات متعدد ، تورم شدید را کاهش داده و در بخش تولید و مهار قیمت ارز ، دولت توانست بخشی از کارخانجات فلج شده را احیا کند یا در قیمت ارز نوسانات گذشته را برطرف کند

. آقاجانیان با اشاره به نقش جوانان در آفرینش حماسه سیاسی سال گذشته گفت : جوانان نقش محوری در این حماسه آفرینی داشتند و مادامی که دولت از جوانان در عرصه های برنامه ریزی و مدیریتی و مشاوره ای استفاده نکند ، نمی تواند در ادامه را ه موفق باشد اگر چه دولت دکتر روحانی در بخش جوانان کارهایی را صورت داده اما انتظار این است که به این بخش توجه بیشتری شود .

فرماندار شهرستان تالش نیز در این همایش گفت : کار دولت یازدهم تازه آغاز شده و این راه و مسیر باید با همراهی مردم طی شود .

علی فتح الهی افزود : مردم آگاهانه با حضور در پای صندوقهای رای گفتمان اعتدال را انتخاب کردند . وی بیان کرد : امروز بیش از هر چیز دیگری نیازمند تلاش و کوشش مضاعف برای آبادانی کشور خود بوده و در این راه نیازمند مشارکت همه مردم هستیم . مسعود شفیعی معاون سازمان نقشه برداری و عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه نیز در این همایش گفت : آنچه که مردم ایران در حماسه 24 خرداد خلق کردند ، یک نیاز برخواسته از متن جامعه بود .

***

همچنین همایش حامیان دولت تدبیر و امید به مناسبت گرامیداشت 24 خردادماه سالروز حضور حماسی مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان آستارا نیز برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این همایش که دیشب در سالن سینما دریای آستارا برگزار شد ، جمعی از مردم ، فعالان سیاسی و مسوولان شهرستان آستارا بار دیگر بر حمایت خود از دولت تدبیر و امید تاکید کردند .

مسعود شفیعی مسوول کانون جوانان و عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در این همایش گفت : هم اکنون کار در عرصه اقتصادی و سیاست خارجی به علت مشکلات سخت است ولی مشکلات تحریم ، تورم ، نقدینگی و شتاب نرخ برابری ارز متوقف شده و در برخی حوزه ها روند رو به بهبود است که این از نتایج انتخابات سال گذشته محسوب می شود . وی بیان کرد : سال گذشته خیلی ها امیدی به توقف مشکلات کشور نداشتند ولی با حضور حماسی مردم و با درک اهمیت انتخاب درست ، شگفتی دیگری در انتخابات انقلاب رقم خورد .

وی با تاکید بر این که دولت همه کاره کشور نیست ، بیان کرد : دولت باید ظرفیت تشکل ها و نهادهای مدنی و سازمان های مردم نهاد را جدی بگیرد . شفیعی اضافه کرد : دولت تدبیر و امید فرصت خوبی برای حل معضلات اساسی کشور است ولی حل همه آنها نیازمند حمایت مردمی است چرا که به نظر ما انتخابات هنوز تمام نشده و دولت در سه سال و یا هفت سال آینده هم نیازمند حمایت مردمی است .

بخشدار مرکزی شهرستان آستارا نیز در این همایش گفت : 24 خرداد سالروز خلق حماسه سیاسی مردم مسلمان ، قهرمان و انقلابی ایران است که به فرمایش مقام معظم رهبری لبیک گفته و حماسه ای دیگر را در تاریخ انقلاب رقم زدند که برآیند آن تشکیل دولت تدبیر و امید دکتر حسن روحانی بود .

چنگیز شکوری مهمترین نکته در خلق حماسه سیاسی 24 خردادماه سال 92 را نقش قاطع حمایت های مقام معظم رهبری از برگزاری انتخابات سالم و صحیح و تاکید ایشان بر حفظ امانت مردم ذکر کرد .

وی بیان کرد : اگر این حمایت و تاکید معظم له نبود ، شاید به نتیجه شیرین فعلی نمی رسیدیم و با این تاکید و حمایت بود که دولت تدبیر و امید با انتخاب مردم شکل گرفت .

وی اضافه کرد : دولت تدبیر و امید در طول 10 ماه فعالیت خود گامهای بزرگی برداشته و نخستین گام همراه با تدبیر دولت هم از نخستین روزهای انتخاب آغاز شده که نمونه آن معرفی لیست کابینه به مجلس در اولین فرصت بود .

شکوری با اشاره به حضور سالانه 700 هزار نفر گردشگر خارجی در شهرستان آستارا و حضور گردشگران پرشمار داخلی در ایام تعطیلات نوروز و تابستان و قرار گرفتن آستارا در فهرست 20 شهر گردشگرپذیر کشور بیان کرد : دولت تلاش دارد زیرساخت های این شهرستان را متناسب با این حجم گردشگر توسعه دهد .

گزارش تصویری این خبر

اشتراک در 100 درجه اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter ارسال ایمیل به دوستان در Gmail اضافه کردن به Google Bookmarks اضافه کردن به Google Reader ارسال ایمیل به دوستان در یاهو

نظرات خوانندگان
نظرات هیچ نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن نظر : *
کد امنیتی : *

سراسری
حسن روحانی:
آرمان ما به سانتریفیوژ وصل نیست / سر میز مذاکره نه آنها و نه ما راجع به آرمان و اصول بحث نمی‌کنیم / کشور با انزوا نمی‌تواند رشد مستمر داشته باشد/ برای مسائل مهم همه‌پرسی بگذاریم
فایننشال تایمز:
زنگ خطر به صدا درآمد، رواج بی سابقه مواد مخدر در میان زنان جوان ایرانی
خبر «انتخاب» قطعي است/ به جز جلیلی، شهردار قم را هم به عنوان رقیب لاریجانی پیشنهاد داده اند/ عناد جبهه پایداری با لاریجانی ، مربوط به امروز نیست
ماجرای تصاویر خاص روی تی‌شرت‌های ٤٠‌هزارتومانی
سعید جلیلی رقیب لاریجانی در قم می شود؟
محمدرضا عارف مطرح کرد:
احتمال ارائه لیست مشترک توسط اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدل
واکنش ها به بازگشت «انتخاب» پس از 90 روز (2) ؛
ابطحی: «انتخاب» همیشه جزء لیست فیوریت (Favorite) من بوده / دولت باید طرفدار آزادی اندیشه و بیان باشد، بخصوص «انتخاب» که سایت حامی دولت بود / بهترین دوست دولت، منتقدان منصف هستند
سیدحسن خمینی:
جامعه‌ای که آمادگی ظهور ندارد، هزاران مهدی(عج) هم در آن راهگشا نیست / اولین گام خوب بودن، کینه زدایی است
احمد توکلی:
گرفتن عکس خانم رقیب در تلویزیون توسط احمدی نژاد غیراخلاقی بود / درست ترین ایراد مهندس موسوی به احمدی نژاد، قانون شکنی او بود / هنگام تنفیذ خاتمی خیلی زور زدم که گریه نکنم
استیضاح وزیر آموزش و پرورش؛ به نام معلمان به کام دیگران؟
تبلیغات

"قابل توجه همشهریان عزیز:"
آزمایشگاه دکتر عزیز افشاری از ساختمان دکتر پورسیدیان در خیابان معین به ساختمان رضوانی در خیابان بوعلی جنب همان ساختمان قبلی منتقل شده است .
"فروش مغازه ومطب"
با بهترین موقعیت
یک باب مغازه تجاری به متراژ24متر ودو واحد آپارتمان به متراز 80متر با کاربری مطب با تمامی امتیازات ، واقع در خیابان امام ره کوچه پامچال به فروش می رسد. تماس 09111833998
"فروش ملک تجاری مسکونی"
یک قطعه زمین با کاربری تجاری ومسکونی با تماهی امتیازات ،دونبش با 13متر بر در خیابان اصلی به مساحت 200متر مربع واقع در بلوار پاییزان به فروش می رسد. تماس 09111833998
"فروش ملک مسکونی"
یک قطعه زمین به مساحت 1200متر مذبع با یک واحد خانه ویلایی با تمام امتیازات واقع در بلوار پاییزان فخیابان اصلی به فروش می رسد . تماس 09117585805
"فروش ویژه یک ملک تجاری در مرکز شهر تالش"
"اکازیون "
کاربری تجاری عرصه 90متر ،اعیان 200متر در دوطبقه با کلیه امتیازات تحویل فوری ،زیر قیمت بازار قابل معاوضه با آپارتمان وملک در تهران ،کرج ،قزوین تالش – خیابان امام ره روبروی قصر فرش رنجبر شماره تماس: 03622760780- 09131622675 - 09127371509نظر سنجی

شما به عنوان یک تالشی کدامیک از نشریات ومطبوعات تالش را می خوانید؟
کد امنیتی :
   مشاهده نتایج